2018. február hónap bejegyzései

Országos Történelemverseny megyei döntőjének eredményei

Veszprém megye huszonöt legjobb 7-8. osztályos tanulója versenyzett történelemből 2018. február 8-án a Lovassy László Gimnáziumban. A rangos verseny megyei döntőjén ketten, Király Mátyás és Borsos Krisztián nyolcadik osztályos tanulók képviselték a Litéri Református Általános Iskolát. Az 1815 és 1900 közötti magyar és egyetemes történelem témaköréből a szervezők igen nehéz feladatsort állítottak össze, nagy kihívás elé állítva ezzel a versenyzőket. Örömünkre szolgál, hogy mindkét tanulónk javítani tudott tavalyi eredményén: Király Mátyás a 14., Borsos Krisztián a 20. helyen végzett.

Tarnóczai Géza felkészítő tanár

Dietetikus tanácsadás iskolánkban!

Kedves Szülők, Gyerekek, Pedagógusok és Iskolai dolgozók!

Az idei évben elindult, EFOP-1.8.5-17 “Menő Menza Litéren” pályázat keretein belül lehetőség nyílik diétás tanácsadáson való részvételre az iskolában.

A tanácsadás ingyenes és előjegyzéses rendszerben, hétfői napokon valósul meg. Várjuk azok jelentkezését, akiknek bármilyen kérdése van
– az egészséges táplálkozással
– energiaszegény étrenddel (fogyókúra)
– bármilyen emésztő rendszert érintő problémával
– táplálék allergiával
– egyéb étkezéssel, diétával összefüggő problémával kapcsolatban.

Bejelentkezés az alábbi elérhetőségen: 0688/588-021-es (Kisantal Zsuzsa iskolatitkárnál)

Üdvözlettel: Henn Dóra, dietetikus