2019-03-12 nap bejegyzései

Gergelyjárás az óvodában

A nagyböjti időszak kedves szokása március 12-én a gergelyjárás. Negyedik osztályosaink is felkerekedtek, hogy énekükkel, kedves szavaikkal iskolába hívják a Csivitelő Óvodában iskolássá növekedett gyerekeket. Szép énekükért maguk által készített könyvjelzőkkel köszönték meg látogatásunkat a nagycsoportosok.

„Jertek el mivélünk

Mert értetek jöttünk,

Jó gyerekek.

Menjünk iskolába,

Istennek házába

Tanulásra!”

Litér Pearl Dance tánccsoport táncosainak gratulálunk!

2019. március 9-én (szombaton) az iskola tanulóiból álló Litér Pearl Dance tánccsoport részt vett a veszprémi 8. Connector Dance Fest nemzetközi táncversenyen. Az erős mezőnyben a táncosok éppen lecsúszva a dobogóról, 4. helyezést értek el Sweet dreams című táncukkal. A csoport tagjai: Harnos Hanna, Király Nóra, Paksa Katalin, Putz Abigél, Varga Regina, Vida Zara, Waldmann Luca, Waldmann Jázmin. Sok szeretettel gratulálunk!