2019-10-17 nap bejegyzései

XIII. Fekete István életrajzi, természetismereti terepi verseny

XIII. Fekete István életrajzi, természetismereti terepi verseny Tormás-Nagymátén. Két nagyszerű csapattal, az egyik csapat III. helyezésével. Hazafelé végig nevetéssel, beszélgetéssel. A csapatok tagjai: Kovács Anna, Békési Bianka, Károlyi Zsófia, Kiss Patrik, Tál Gergő, Vidics Ádám. Felkészítő tanárok: irodalmi ismeretek: Farkas Csabáné, Csilla néni, biológiai fajismeret: Spengler András, kísérőtanár: Gyenes Viktor. Csapatmunka volt ízig-vérig! Köszönjük a pedagógusoknak és a diákoknak is!

Gyere, főzz velünk!

2019. október 14-én nagy érdeklődés mellett zajlott az EFOP Menő Menza Litéren pályázatunk keretében a Gyere, főzz velünk! program, ahol iskolánk dietetikusa segítségével készültek az új tankonyhánkban finom és egészséges falatok! Köszönjük az aktív szülői és diák közreműködését ezen a jó hangulatú közös főzésen-sütésen!

Papírgyűjtés eredménye

Sikeresen zártuk az idei tanévben szervezett papírgyűjtést is.

Ismét nagy mennyiségben gyűltek össze az újságok, könyvek, kartonok. Köszönjük mindenki segítségét! Nagyon büszkék vagyunk arra a sok gyerekre, akik fáradhatatlanul pakoltak, mértek!

EREDMÉNYEK:

Alsó tagozat:

IV. hely: 4. osztály –    600 kg

III. hely: 1. osztály  –    882 kg

II. hely: 3. osztály –  1646 kg

I. hely: 2. osztály  –  2955 kg

Felső tagozat:

IV. hely: 8. osztály  –    611,5 kg

III. hely: 7. osztály  –    646 kg

II. hely: 6. osztály –    950 kg

I. hely: 5. osztály –  1235 kg

Diákönkormányzat: 761,5 kg

ÖSSZES GYŰJTÖTT MENNYISÉG:  10 287 kg

1 % – KÖSZÖNJÜK!

Tisztelt Szülők, kedves Támogatók!

Örömmel tudatjuk Önökkel, hogy a Litéri Általános Iskoláért Alapítvány 2019-ben a 2018. évi személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlásával 554 812 Ft-hoz jutott.

Ezúton köszönjük támogatásukat, melyet iskolánk tanulmányi, kulturális, szabadidős és sportprogramjainak támogatására használunk fel.

Pintér Katalin, a kuratórium elnöke