2019. november hónap bejegyzései

Finom Falatkák Futama

Menő Menza Pályázat: Finom Falatkák Futama 2019. november 18. Csodás tálak, finom és egészséges falatok! Köszönjük, és gratulálunk minden aktív résztvevőnek! Jelentjük: minden elfogyott… 🙂

Taekwondo Diákolimpia 2019

Az idén Makó városa adott otthont a 2019-es év Diákolimpiájának, ahol természetesen a Farkasok is részt vettek.  A helyszín távolsága miatt a legtöbben már pénteken útnak indultak, hogy szombaton kipihenten tudjanak pástra állni. Péntek este mérlegeltek a küzdelemben indulók, majd egy közös pizzázás után pihentek egy nagyot.
Eseménydús napunk volt szombaton, pörögtek a versenyek 4 páston párhuzamosan, a különböző korosztályok és versenyszámok között, néha nem győztük követni ki hol tart épp. Nagy örömünkre ma is nagyon szép eredmények születtek.
Lett két országos bajnokunk:
 – Térmeg Sára 3.oszt, szabadküzdelemben
 – Kányai Szebasztián 2.oszt, formagyakorlatban és szabad küzdelemben is.
Nekik külön gratulálunk, hiszen eredményükkel a saját kategóriáikban Ők az ORSZÁG LEGJOBB SPORTOLÓI.
További eredmények, melyekre méltán büszkék vagyunk:
– Térmeg Sára 3.oszt, formagyakorlat Ezüst érem
– Szamosi Ádám 3.oszt, küzdelem Bronz érem
– Vincze Botond 3.oszt, formagyakorlat Ezüst érem, küzdelem Bronz érem.

Velünk voltak a mai napon és nagyszerűen helytálltak a versenyen:
 – Borbás Bianka 6.oszt
 – Hegyi Ádám 3.oszt
 – Térmeg Ákos 3.oszt
Mindenkinek gratulálunk és köszönjük a sok tanítást Talián Zsolt edzőnek.
Vincze Kriszta

Felső tagozatos fogadóóra – tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019. november 14-i (csütörtök) FELSŐ TAGOZATOS fogadóórán hivatalos elfoglaltság miatt a felsorolt pedagógusok nem vesznek részt:
– Bán Helga
– Marton Csilla
– Pintér Katalin
– Várkonyi Gabriella

Nevezett kollégákkal 2019. november 18-án (hétfő) 16.00-17.00 közötti időpontban tudnak személyesen konzultálni!

Részletes terembeosztás elérhető Tanári fogadóóra beosztása_2019november14

Tisztelettel:

Gyenes Viktor igazgató

Darazsak Taekwondo Kupa Veszprém

Ma rendezték Veszprémben a Darazsak kupát, amin a Farkasodu TKD is részt vett.
Ez a verseny annyiban különbözött az eddigiektől, hogy most csak küzdelemben indulhattak a sportolók.
Úgy a Farkasodunak, mint az iskolánk tanulóinak is igazi éremesőt hozott ez a nap.
A mai büszkeségeink a következők:
Egyéni küzdelem:
Justin Alíz 1.oszt Arany érem
Kányai Szebasztián 2. oszt Arany érem
Térmeg Sára 3. oszt Arany érem
Térmeg Ákos 3. oszt Ezüs érem
Vincze Botond 3. oszt Ezüst érem
Justin Zalán 5. oszt Arany érem
Borbás Bianka 6. oszt Bronz érem
Csapat küzdelem:
– Kányai Szebasztián, Térmeg Ákos, Vincze Botond Ezüst érem
– Justin Zalán Bronz érem
– Borbás Bianka Bronz érem
Mindenki nagyon ügyes volt ma is, remek alkalom volt nekik gyakorolni és fejlődni, hiszen a következő hétvégén Talián Zsolt vezetésével Országos Diákolimpiára mennek a kisfarkasok. Ahová ezúton is sok sikert kívánunk minden induló tanulónak.
Hajrá Farkasodu, Hajrá Litér!