Intézményvezetői tájékoztatás

Tisztelt Szülők, Iskolapolgárok!

Az alábbiakban szeretnénk tájékoztatni Önöket a tanév hátralévő részéről.

1. A tanítási év – az EMMI rendelet értelmében – nem változik, tehát 2020. június 15-ig tart.
  2. A digitális tanrend érvényben marad, tehát nem indul újra a nappali rendszerű tanítás az intézményben.
  3. A digitális tanrendben az utolsó tanítási nap: 2020. június 10. (szerda).
  4. Ezt követően tanítás nélküli munkanapok lesznek a tanév lezárása céljából.
  5. június 2-től (hétfő) felzárkóztatás, korrepetálás és a tananyagok ismétlése céljából azon diákjaink számára, ahol a család nem tudja biztosítani a gyermek felügyeletét, kiscsoportos foglalkozást illetve gyermekfelügyeletet biztosítunk az alábbiak szerint:
    • A felügyelet igénybevételét az alábbi kérdőív kitöltésével kell jelezni legkésőbb 2020. május 26-ig (kedd)!
    • Az étkezési igények felmérése is ezen kérdőív kitöltésével történik.
    • A pedagógus által vezetett foglalkozások munkanapokon 7.30-12.00-ig tartanak, ezt követően 12.00-17.00-ig összevont gyermekfelügyeletet biztosítunk.
    • A digitális tanrend szerinti oktatás ezen időszak alatt is folytatódik, tehát a gyermekfelügyeletet igénybe vevők számára is teljesíteni kell az ott leírt követelményeket, azonban az intézményben az ehhez szükséges eszközöket biztosítani nem tudjuk.
    • Az iskolai foglalkozások nem helyettesítik a digitális tanrend feladatait, tekintettel, hogy pedagógusaink egyszerre nem tudják a két feladatot párhuzamosan ellátni.
    • Az iskolabusz szervezése a jelentkezők számának függvényében történik.
  6. Tanévzáró ünnepélyt nem tartunk.
  7. A bizonyítványokat 2020. június 16-án és 17-én adjuk át osztálykeretben az alábbiak szerint:
    • Kérjük, hogy minden családból maximum 1 fő kísérje el a gyermeket, de a kísérők a tantermekbe ne menjenek be, hanem az iskolaudvaron várakozzanak!
    • Az egészségügyi szabályok betartása miatt arcot eltakaró maszk használata az intézmény területén kötelező minden diákunk és kísérője számára!
    • Kézfertőtlenítési lehetőséget minden épületünkben a kihelyezett fertőtlenítő készülékek használatával biztosítunk.
    • A felső tagozaton 2020. június 16-án (kedd), az alsó tagozaton 2020. június 17-én (szerda) adjuk át a bizonyítványokat. A pontos időpontról az osztályfőnökök értesítik a Szülőket.
  8. Ünnepélyes ballagást a 8. osztályos diákjaink számára a tanévnyitóval egybekötve 2020. augusztus 29-én (szombat) 9.00-tól tartunk, amelynek részleteiről az érintetteket tájékoztatni fogjuk.

Gyenes Viktor                                                  Szabó J. Róbert

Igazgató                                                              Fenntartó