Nevelotestulet_2022_08_31

INTÉZMÉNYVEZETÉS

Gyenes Viktor

Gyenes Viktor

okl. földrajz-környezettan szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető, mesterszintű minőségfejlesztési szakmenedzser

Munkakör: Igazgató,
természettudomány, földrajz

Pintér Katalin

Pintér Katalin mesterpedagógus

tanító ének-zene szakkollégium, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető

Munkakör: Pedagógiai igazgatóhelyettes,
tanító 2/B osztály

Spengler András

Spengler András

testnevelés szakos tanár, okleveles középiskolai biológiatanár

Munkakör: Stratégiai igazgatóhelyettes
biológia, természettudomány, testnevelés,
7. osztály osztályfőnöke

Szabó János Róbert

Szabó J. Róbert református esperes

okl. református hittanár-nevelőtanár,

református lelkipásztor

Munkakör:
Lelki vezető, fenntartó, református hitoktató

DSC_0173

Kovács István

mérlegképes könyvelő, számviteli szakügyintéző

Munkakör:
Gazdasági vezető

ALSÓ TAGOZAT

Károlyi Györgyné

Károlyi Györgyné (Ildikó) mesterpedagógus

tanító – testnevelés szakkollégium, szakvizsgázott pedagógus: mentorpedagógus

Tanító 1. osztály, Diákönkormányzatot segítő pedagógus

Dancs Csaba

Dancs Csaba

fejlesztő-differenciáló szakpedagógus, turizmus szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető, művelődésszervező

Fejlesztő-differenciáló szakpedagógus 1. osztály

DSC_1633

Cziráki Miklósné (Csilla) mesterpedagógus

tanító – könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető és mentorpedagógus

Tanító 1. osztály,
iskolai könyvtáros

Faust Zita

Faust Zita

tanító, ember-erkölcs-és vallásismeret szakos pedagógus, okl. ember-és társadalom műveltségterületi tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető

Tanító 2/A osztály

László Lilla

László Lilla

tanító – magyar műveltségterület

tanító gyakornok 2/A osztály

DSC_1655

Noszlopy Szilvia

tanító – magyar műveltségterület, szociálpedagógus, felnőttoktatási szakértő

Tanító 2/B osztály

Nagy Anita

Nagy Anita

német nyelv szakos tanár, tanító szakos hallgató

Német nyelv, osztálytanító 2/B. osztály

DSC_0107

Marton Csilla

tanító és rajz szakos tanár

3. osztály

Kondicsné Borbély Szilvia

Kondicsné Borbély Szilvia

tanító-magyar műveltségterület, szakvizsgázott pedagógus: tehetséggondozás, tehetségfejlesztés

Tanító 3. osztály

DSC_0281

Szántóné Szabó Zsuzsanna

tanító – ének-zene szakkollégium

Tanító 4. osztály

DSC_0080

Kertészné Kárpáti Katalin

tanító – könyvtár szakkollégium

Tanító 4. osztály,
alsó tagozatos munkaközösség-vezető, iskolai könyvtáros

Lakics Krisztián

Lakics Krisztián

római katolikus hittanár-nevelőtanár

Római katolikus hitoktató (1-4. osztályok)

Szabóné Mayer Melinda

Szabóné Mayer Melinda

okl. református hittanár-nevelőtanár,

református lelkipásztor

Református hitoktató

Lampertne Hesz Georgina

Lampertné Hesz Georgina

pedagógiai asszisztens

FELSŐ TAGOZAT

Éliásné Biró Lilla

Éliásné Bíró Lilla

okleveles történelem szakos bölcsész és tanár, család-és gyermekvédelem szakos pedagógus

Történelem, etika, tanulószoba, 5. osztály osztályfőnöke

Farkas Csilla

Farkas Csilla

magyar nyelv és irodalom szakos tanár

Magyar nyelv-és irodalom, 6. osztály osztályfőnöke

Spengler András

Spengler András

testnevelés szakos tanár, okleveles középiskolai biológiatanár

Biológia, természettudomány, testnevelés,
7. osztály osztályfőnöke

Rózsás Anita

Rózsás Anita

matematika-informatika-testnevelés szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető

Matematika, informatika, 8. osztály osztályfőnöke, tankönyvfelelős

DSC_0050

Gyenes Viktor

okl. földrajz-környezettan szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető, mesterszintű minőségfejlesztési szakmenedzser

Természettudomány (5-6. osztályok), földrajz (7-8. osztályok)

Lakics Krisztián

Lakics Krisztián

római katolikus hittanár-nevelőtanár

Római katolikus hitoktató (5-8. osztályok)

Egyedné Kamondi Tünde

Egyedné Kamondi Tünde

tanító – vizuális kultúra szakkollégium, okleveles technika és életvitel szakos tanár

Technika és életvitel, vizuális kultúra (5-6.), tanulószoba vezető

Szabó Erzsébet

Szabó Erzsébet mesterpedagógus

tanító, rajz szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: mozgókép és médiaismeret

Vizuális kultúra (7-8. osztályok), grafika-festészet tanszak tanára

Dr. Hubai Katalin

Dr. Hubai Katalin Ph.D

okl. kémia-környezettan szakos tanár,

a környezettudományok doktora

Kémia (7-8. osztályok)

Laposa Norbert

Laposa Norbert róm.katolikus plébános

római katolikus hittan

8. osztály

Bán Helga

Bán Helga

okleveles angol nyelv és irodalom szakos tanár, természetpedagógiai szakvezető

Angol nyelv, ökoiskola munkacsoport vezetője

Várkonyi Gabriella

Várkonyi Gabriella

vegyész, okleveles kémia szakos tanár, okleveles fizika szakos tanár

Fizika (7-8. osztályok)

DSC_0092

Feketéné Németh Diána

okl. történelem, hon-és népismerettanár

Tanulószoba vezető (felső tagozat)

DSC_0045

Szabó J. Róbert

okl. református hittanár-nevelőtanár,

református lelkipásztor

Lelki vezető, fenntartó, református hitoktató

Varga-Sárzó Adrienn

Varga-Sárzó Adrienn 

testnevelés szakos tanár, gyógytestnevelő, szakvizsgázott pedagógus: gyakorlatvezető mentortanár, közoktatási vezető

Gyógytestnevelés (1-8. osztályok)

Szabó Sándor

Szabó Sándor

táncpedagógus

Tánc és mozgás (néptánc 3-8. osztályok)

DPP_0183

Kertész László

tiszteletbeli pedagógus

Kosárlabda edző

REFORMÁTUS EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZET LITÉRI TELEPHELYÉNEK MUNKATÁRSAI

Szabó Anita

Szabó Anita

gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus,
okleveles gyógypedagógia tanára

Mozgásfejlesztés, gyógypedagógia, fejlesztőpedagógia

Gyenes-Kotra Mónika

Gyenes-Kotra Mónika

logopédus terapeuta, tanár, okleveles gyógypedagógus

Logopédiai fejlesztés, gyógypedagógia

Kretz Adri

Kretz Adrienn

óvodapedagógus, szakvizsgázott pedagógus,
okleveles tanácsadó szakpszichológus

Iskolapszichológia

Papp Márta

Papp Márta

konduktív pedagógus, szakvizsgázott pedagógus

Konduktív pedagógiai fejlesztés

Csende Krisztina

Csende Krisztina

pedagógiai asszisztens

TINÓDI LANTOS SEBESTYÉN REFORMÁTUS MŰVÉSZETI ISKOLA LITÉRI TELEPHELYÉNEK MUNKATÁRSAI

Szabó Erzsébet

Szabó Erzsébet mesterpedagógus

tanító, rajz szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: mozgókép és médiaismeret

Telephelyi koordinátor, grafika-festészet tanszak tanára

kép

Rácz Bernadett

fejlesztőpedagógus, okleveles zongoratanár

Zongora tanszak tanára

kato_balazs.jpg

Id. Kató Balázs

keramikusművész, rajz szakos tanár

Kerámia tanszak tanára

Demény István

Demény István

rézfúvós zenetanár

Fúvós tanszak tanára

unnamed

Karli Éva

zeneelmélet-szolfézs tanár, karvezető, informatikus könyvtáros

Dalos-zeneelmélet (szolfézs)

IMG_1082

Bóza Kristóf

gitártanár

Gitár tanszak tanára

fuvola

Meringer Janka

Fuvola tanszak tanára

Szakacs Adam

Szakács Ádám

Hegedű tanszak tanára

PEDAGÓGIAI MUNKÁT SEGÍTŐ MUNKATÁRSAK

Spengler-Farkas Orsolya

Spengler-Farkas Orsolya

okleveles norvég szakos előadó és bölcsész

Iskolatitkár

Ujvári Attiláné Erzsike

Újvári Attiláné (Erzsébet)

iskolai védőnő
(0630/469-41-76,
vedono@liter.hu,
védőnői tanácsadó helye:
8196 Litér, Előd utca 3.)

Göndöcs Gábor

Gondnok

Kernuszné Baksa Beatrix,

Molnár Istvánné, Ili

Csomor Jánosné, Reni

Takarítók

Supán Árpádné (Andi),

Hauszbeck Lászlóné (Ica néni)

Konyhai dolgozók, takarítók

GYERMEKÁLDÁS MIATT JELENLEG TÁVOL

Lakics Krisztiánné

Lakics Krisztiánné (Klári)

római katolikus hittanár-nevelőtanár

Római katolikus hitoktató (1-4. osztályok)

PEDAGÓGUS KOLLÉGÁINK VOLTAK

DSC_9962

Moldován László

magyar-ének-zene szakos tanár

Dalos-szolfézs csoport

Iskolánk munkatársa volt 2016-2022.

Petkes Csaba

Petkes Csaba

tanító – ének-zene szakkollégium

Iskolánk munkatársa volt a 2021/2022-es tanévben

Bittmann Angéla

Bittmann Angéla

tanító és művelődésszervező

Iskolánk munkatársa volt a 2021/2022-es tanévben

20200721_210203

Koszorús-Erdélyi Valéria 

tanító-ének-zene műveltségterület, kántor, okl. teológus

Iskolánk dolgozója volt a 2020/2021-es tanévben

letöltés

Mézes József

okleveles matematika-kémia szakos tanár, köznevelési szakértő, szaktanácsadó, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető

Iskolánk dolgozója volt a 2020/2021-es tanévben

DSC_0131

Kisantal Tibor

matematika-fizika-informatika szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető. Iskolánk pedagógusa: 2007-2018, az intézmény igazgatója: 2008-2015.

DSC_0152

Kisantal Zsuzsanna

iskolatitkár 2012-2020, matematika-fizika szakos tanár, református hitoktató.

DSC_0241

Jani Erika

matematika-fizika szakos tanár, iskolánk pedagógusa volt 1976-2016, az intézmény igazgatója 2000-2007. Nyugállományba vonult 2016-ban.

DSC_0205

Tari Edit

agrármérnök, biológia szakos tanár 2016-2020.

20161202_143408

Bálint Győző

zongora és szintetizátor tanszak tanára. Iskolánk munkatársa volt a 2018-2019-es tanévben.

DSC_0182

Hujber Ferencné (Zsuzsa)

római katolikus hitoktató. Nyugállományba vonult 2018-ban.

DSC_0171

Tarnóczai Géza

történelem, erkölcstan, etika szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető és etika, erkölcstan szakvizsga. Iskolánk pedagógusa 2016-2018.

DSC_9997

Kiss Judit

biológia-kémia szakos tanár, tanulószoba vezető. Iskolánk tanára volt: 2015-2016

263818_463418943691009_66998075_n

Mohos Katalin

német nyelvtanár 2016-2018.

Demmel-Eszter-1-300x232

Dr. Csillagné Demel Eszter 

szolfézs és dalos kör tanára 2018-2020. Príma Primissima díjas karnagy, ének-zene szakos tanár, okleveles karnagy, Kokas pedagógus. Nyugállományba vonult 2020.

16523937_1567542096606919_1365507775_o

Tácsik Krisztina

oligofrén pedagógia szakos tanár, szurdopedagógus. Iskolánk munkatársa volt 2014-2019.

IMG_5571

Bíró Tímea

pszichológus. Iskolánk munkatársa volt 2018-2019.

Szujóné Nagy Erika

pedagógiai, gyógypedagógiai asszisztens 2015-2018.

Szuromi Miklós

ének-zene szakos tanár, iskolánkban tanított óraadóként 2014-2016, nyugállományba vonult 2016-ban.

Bodor Nikoletta

logopédus 2015/2016-os tanév

Rákosné Lang Szilvia

logopédus 2016/2017-es tanév