A Mikulás is szereti a tájfutást!

Az idei évben is meghívót kaptunk a Mikulástól egy kis mozgásra, mégpedig az inotai iskolába. Az idén is megrendezésre került a Mikulás tájfutás, amelyik egy igazán izgalmas pontbegyűjtő versennyel került lebonyolításra – nem sorban kell fogni az ellenőrző pontokat, hanem tetszőleges sorrendben. Hétfőn este egész nagy pelyhekben esett a hó, így nagyon bíztam abban, hogy a másnapi versenyt szép havas terepen tudják majd teljesíteni a versenyzők. Hát sajnos hó az nem, ellenben szemerkélő eső, az várt minket Inotán.

Iskolánkból 7 leány tanuló vett részt – a fiúk sajnos fáradtak voltak :-)- a versenyen két korosztályban. A 3. kcs.-ban indult Paizs Vivien, Békési Bianka, Hanthy Bianka, Károlyi Zsófia és Mós Anna. A 4. kcs.-ban Babai Rózsa és Eősze Laura.

Mindenki remekül versenyzett! A hideg-nyirkos idő ellenére nagyon jó időket futottak lányaink és senki sem hibázott. Lássuk a helyezéseket!

3. korcsoport – 15 versenyző közül                                     4. korcsoport – 8 versenyző közül

II. hely:     Békési Bianka                                                         I. hely:     Eősze Laura

III. hely:    Hanthy Bianka                                                       II. hely:     Babai Rózsa

V. hely:     Paizs Vivien

VI. hely:    Károlyi Zsófia

VII. hely:   Mós Anna

Mindenkinek szívből gratulálok!

Képek