Akik önzetlenül segítettek!

Iskolánk három tanulója kapott a felső tagozatos pedagógus munkaközösség javaslatára igazgatói dicséretet 2020. április 17-én!

Varga Ádám István és Tál Gergő 8. osztályos tanulók igazgatói dicséretben részesültek, mert a digitális oktatási rendszerre történő átállásban komoly és felelősségteljes segítséget nyújtottak és nyújtanak iskolánknak, pedagógusainknak, és diáktársainak is! Ebben a nehéz helyzetben önzetlen segítségük és támogatásuk nagyon sok segítséget jelentett számunkra!

Nagy Imola Petra 7. osztályos tanulónk igazgatói dicséretben részesül, mert aktívan részt vett a Litéri Szolidáris Akciócsoport munkájában, amelynek keretében gyümölcsöt kaptak a szociális étkezők, illetve a nagycsaládosok!

Köszönjük diákjaink példamutató helytállását, büszkék vagyunk RÁTOK (is)!!!

Egyúttal köszönetünk fejezzük ki a Litéri Szolidáris Akciócsoport tagjainak, hogy vállalták az iskolagyümölcs program terményeinek karitatív célú szétosztását! Köszönjük az együttműködésetek, és munkátokat! Így tovább Fiatalok! 🙂

Gyenes Viktor

Igazgató