Alacsonyöves vizsga Balatonalmádiban

A téli beteges időszak a Farkasodu csapatát is több kisebb csapatra tagolta és így voltak olyan Kisfarkasok, akik a decemberre tervezett övvizsgát csak januárban tudták teljesíteni. Őket nagy szeretettel fogadták a Mongúzok SE sportolói Balatonalmádiban 2021.01.26-án, ahol a két csapat együtt vizsgázott le Dr. Somlai János VI. Danos mesternél. A nebulók most is a tőlük megszokott maximális felkészüléssel és lendülettel vágtak neki a feladatoknak, aminek a végén meg is kapták a jól megérdemelt következő színes övfokozatukat. 


A vizsgázóink:  – Kányai Léna 6.GUP (zöld öv) – Bertalan Anna  4.GUP (kék öv) – Térmeg Sára  3.GUP (kék öv – piros csík)

Gratulálunk Hölgyek! Ügyesek voltatok. 

A Farkasodu teljes csapata jelenleg is gőzerővel folytatja a versenyfelkészülést, hiszen március első hétvégéjén nem kisebb 2022-es nyitóverseny vár rájuk, mint a Magyar Országos Bajnokság Makón. 
Jó felkészülést kívánunk minden Kisfarkasnak. Várunk haza minél több országos bajnoki címet!

Vincze Kriszta