Amerikai fiatalok látogatása iskolánkban

2018. április 4-én,  a tavaszi szünet utáni első napon 5 amerikai fiatal látogatta meg intézményünket. A felkérés Bán Helga tanárnőtől érkezett a kis csapat felé, mely készségesen és nyitottan állt elébe a szervezésnek.  A résztvevők: három 17 éves lány Indiana államból, egy 26 éves fiatalember Kansas-ből, valamint az iskolában máskor is jelen levő Kecia Kulla, Washington államból. Az első órában a 8.osztályban tartottak rövid bemutatkozást a fiatalok, amit egy kis előadás, majd játék követett. A 2. órában a 6.osztályban tettek látogatást, ahol  a gyerekek lelkes fogadtatásának köszönhetően nagyon jó hangulatú előadás, majd ismét játék következett. Reméljük minden diáknak tetszett és hasznos is volt a találkozás, reméljük, hogy ha lesz még ilyen alkalom, akkor többen mernek majd bátrabban kommunikálni! (akik megtették most is, nagyon ügyesen csinálták!!:)