Bozsik-foci ÚJRA!

1-5. osztályos tanulók jelentkezését várjuk!
Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

2019. szeptemberétől ismét lesz lehetőség iskolánkban (a műfüves pályán és a tornateremben) részt venni a Bozsik-foci programban (térítésmentes program!) szakképzett edző vezetésével.

Szeretnénk felmérni, hogy milyen igény van a fociedzések beindítására, ezért tisztelettel kérjük Önöket, hogy amennyiben szeptembertől szeretnék, hogy gyermekük részt vegyen Bozsik edzéseken, úgy a kiküldött jelentkezési lapot szíveskedjen kitöltve visszaküldeni 2019. május 25-ig! Jelentkezési lap elérhető ide kattintva is: Bozsik-foci szülői tájékoztató és jelentkezési lap

Az edzéseket Kovács László edző tartaná.

Együttműködésükben bízva köszönettel:

Gyenes Viktor és Spengler András
Igazgató                 Testnevelő tanár

Litér, 2019. május 15.