Csajági Énekkari Találkozó

Ismét kitettek magukért – és Iskolánkért – énekkarunk és zenekarunk tagjai. 2018. 04. 26-án Csajágon voltunk. Hét (illetve nyolc) énekkar-zenekar mutatta be produkcióját a találkozón. Büszkék lehetünk gyerekeinkre, hiszen egyrészt egy jól begyakorolt dalt – Pillangó, ha lehetnék.. -, másrészt önállóan, egy jól összeszokott zenekarként, karvezető irányítása nélkül mutatták be. Az előadás sikerét mutatta, hogy hosszú percekig zúgott a taps a közönségtől. Biztos vagyok abban is, hogy a litéri zenekarnak köze van ahhoz a fejlődéshez, hogy egyre több iskola énekkara hozott zenekari kíséretet az előadásához. Büszkék voltunk arra is, hogy a zsűri elnöke kiemelte: a litéri együttes egyre összefogottabb.

Babai Rózsa (8), Galambos Dániel (4), Pénzes Szandra (4) (felkészülés), Petrik András (5), Pintér Zétény (5), Pöttendi Imola (4), Sárközi Dominik (4), Szujó Míra (4), Zapletál Zoé (4)

Gratulálunk Nektek!

Moldován László

zenetanár