Családi délután a 2. osztályban

A „Menő menza” pályázatnak köszönhetően 2019. május 17-én családi délutánt szervezhettünk a 2. osztályos gyerekeknek és szüleiknek. Az előző napok időjárását tekintve kicsit aggódtunk, de szerencsére péntekre megérkezett a jobb idő, estefelé pedig még napsütésben is volt részünk. A délutánt az egészséges életmód köré igyekeztünk szervezni. Ebben segítségünkre volt a Csalán Egyesület két tagja, akik remek játékokkal érkeztek hozzánk. A résztvevő gyerekek és szülők öt csapatot alkotva mutathatták meg kreativitásukat, tudásukat az egészséges életmóddal kapcsolatban. Minden állomáson remek hangulat uralkodott, jó volt nézni a gyerkőcökkel együtt játszó és együtt gondolkodó anyukákat és apukákat.

Míg a gyerekek és szülők nagy része vetélkedett egymással, néhány lelkes apuka megsütötte az előző nap bepácolt husikat, melyhez többféle salátát és „egészséges” kenyeret is kínáltunk. Kisdiákjainkat gyümölccsel ajándékoztunk meg, melyet az általuk díszített papírzacskóban vihettek haza, meglepetésként pedig egy kedves apuka jóvoltából mindenki kapott egy zacskó pattogatott kukoricát.  A rendezvény lehetőséget adott a kötetlen, vidám beszélgetésekre, egymás jobb megismerésére, osztályközösségünk alakítására, formálására. Bízunk benne, hogy a következő tanévben is lesz alkalmunk hasonló összejöveteleket szervezni.

[slideshow_deploy id=’5651′]

Köszönettel tartozunk Göndöcs Gábornak, aki segített a tűzgyújtásban, az előkészületekben, sütögetésben segítő szülőknek, anyukáknak, akik egészséges sütikkel leptek meg bennünket. Köszönjük mindenkinek, aki elfogadta meghívásunkat és velünk együtt töltötte ezt a délutánt.

Szilvi és Zsuzsa tanító nénik

akadalymentes_icon

A „Menő menza” pályázatnak köszönhetően 2019. május 17-én családi délutánt szervezhettünk a 2. osztályos gyerekeknek és szüleiknek. Az előző napok időjárását tekintve kicsit aggódtunk, de szerencsére péntekre megérkezett a jobb idő, estefelé pedig még napsütésben is volt részünk. A délutánt az egészséges életmód köré igyekeztünk szervezni. Ebben segítségünkre volt a Csalán Egyesület két tagja, akik remek játékokkal érkeztek hozzánk. A résztvevő gyerekek és szülők öt csapatot alkotva mutathatták meg kreativitásukat, tudásukat az egészséges életmóddal kapcsolatban. Minden állomáson remek hangulat uralkodott, jó volt nézni a gyerkőcökkel együtt játszó és együtt gondolkodó anyukákat és apukákat.

Míg a gyerekek és szülők nagy része vetélkedett egymással, néhány lelkes apuka megsütötte az előző nap bepácolt husikat, melyhez többféle salátát és „egészséges” kenyeret is kínáltunk. Kisdiákjainkat gyümölccsel ajándékoztunk meg, melyet az általuk díszített papírzacskóban vihettek haza, meglepetésként pedig egy kedves apuka jóvoltából mindenki kapott egy zacskó pattogatott kukoricát.  A rendezvény lehetőséget adott a kötetlen, vidám beszélgetésekre, egymás jobb megismerésére, osztályközösségünk alakítására, formálására. Bízunk benne, hogy a következő tanévben is lesz alkalmunk hasonló összejöveteleket szervezni.

Köszönettel tartozunk Göndöcs Gábornak, aki segített a tűzgyújtásban, az előkészületekben, sütögetésben segítő szülőknek, anyukáknak, akik egészséges sütikkel leptek meg bennünket. Köszönjük mindenkinek, aki elfogadta meghívásunkat és velünk együtt töltötte ezt a délutánt.

Szilvi és Zsuzsa tanító nénik