Családi Nap a 6. osztályban

2018. október 6-án családi napot tartottunk a 6. osztályos tanulóknak és szüleiknek a közparkban. Programunkat összekötöttük a „Menő menza” pályázattal, így napunk az egészséges táplálkozás és életmód jegyében zajlott. Iskolánk védőnője, Újvári Attiláné Erzsike beszélgetett a szülőkkel az „okos tányérról”, egészséges ételeket kóstolhattunk, a gyerekek pedig játékos feladatokban tesztelhették tudásukat az egészséges táplálkozásról. A szorgalmas anyukáknak köszönhetően nagyon finom, egészséges ebéd került az asztalra, grillezett csirkemellet és friss zöldségekből készült salátát fogyaszthattunk el. A bőséges ebéd után jólesett egy kis beszélgetés és testmozgás is, a verőfényes őszi napsütésben sort került a hatodikosok kedvenc időtöltésére, a számháborúra. Játék közben gyönyörködhettünk a természet szépségében, és izgatottan kerestük a vaddisznók nyomait az erdőben.

Hálát adunk Istennek az együtt töltött szép, tartalmas napért, valamint ezúttal mondok köszönetet minden résztvevőnek a sok segítségért.

Farkas Csabáné of.

[slideshow_deploy id=’4828′]

akadalymentes_icon

2018. október 6-án családi napot tartottunk a 6. osztályos tanulóknak és szüleiknek a közparkban. Programunkat összekötöttük a „Menő menza” pályázattal, így napunk az egészséges táplálkozás és életmód jegyében zajlott. Iskolánk védőnője, Újvári Attiláné Erzsike beszélgetett a szülőkkel az „okos tányérról”, egészséges ételeket kóstolhattunk, a gyerekek pedig játékos feladatokban tesztelhették tudásukat az egészséges táplálkozásról. A szorgalmas anyukáknak köszönhetően nagyon finom, egészséges ebéd került az asztalra, grillezett csirkemellet és friss zöldségekből készült salátát fogyaszthattunk el. A bőséges ebéd után jólesett egy kis beszélgetés és testmozgás is, a verőfényes őszi napsütésben sort került a hatodikosok kedvenc időtöltésére, a számháborúra. Játék közben gyönyörködhettünk a természet szépségében, és izgatottan kerestük a vaddisznók nyomait az erdőben.

Hálát adunk Istennek az együtt töltött szép, tartalmas napért, valamint ezúttal mondok köszönetet minden résztvevőnek a sok segítségért.

Farkas Csabáné of.