Egy újabb nyertes Határtalanul! Pályázat!

És igen! Egy újabb nyertes Határtalanul! Pályázat! 🙂 2021. áprilisában 1 hét Erdély a 7. osztályosainkkal! 🙂 Köszönjük a támogatást!

Pályázati azonosító: HAT-20-01-0009

Litéri Református Általános Iskola

Litér

Petőfi utca 8.

8196

Tisztelt Pályázó!

Örömmel tájékoztatom, hogy pályázatát a Miniszterelnökség Nemzetpolitikai Államtitkárságának javaslatára a Bethlen Gábor Alap Bizottsága pozitívan bírálta el, amely alapján az Ön által képviselt szervezet

3 954 625 Ft

támogatásban részesül.

Tájékoztatom, hogy a támogatási ügylet lebonyolítása a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. (a továbbiakban: Alapkezelő) közreműködésével valósul meg, a további feladatok egyeztetése érdekében az Alapkezelő munkatársai rövidesen felveszik Önökkel a kapcsolatot.

Bízom abban, hogy az anyaországi és a külhoni magyarság közötti kapcsolatok erősítése, az összmagyarság gyarapodása érdekében eredményesen tudunk munkálkodni.

További munkájukhoz sok sikert és jó egészséget kívánok!

Budapest, 2020.06.30

Potápi Árpád János államtitkár