Első helyezés a Természetismereti versenyen!

2022. november 10-én került megrendezésre a Bakonyi Természettudományi Múzeum (Zirc) szervezésében a Természetismereti vetélkedő, amelyen 8 éve veszünk részt. Eddig még sohasem értünk el első helyezést, bár többször állhattunk a képzeletbeli dobogó különböző helyein. Idén viszont sikerült!

A versenyt több felkészítő alkalom, önálló tanulás és múzeumlátogatás is megelőzte. Ez ugyanis egy komoly természettudományi megmérettetés, ahol minden tudásra és kompetenciára szükség van ahhoz, hogy eredményt érjünk el!

Mit érzek most?

Hálát, hogy ilyen remek diákokkal dolgozhatunk a Litéri Református Általános Iskolában, akik bizonyítják, hogy a tudás igenis érték!

Köszönetet a szervezéséért, a meghívásért, a kiváló szakmai munkáért és az emberi kapcsolatokért Bakonyi Természettudományi Múzeum Munkatársainak, akik szívükön viselik a környezeti nevelést! 🙂

És a jövő? Természetesen folytatjuk…! 🙂

Gyenes Viktor felkészítő tanár