Elsőáldozó diákjaink

„hadd jöjjenek hozzám a kicsinyek”
Márk evangéliuma 10.15

Április 18-án, Húsvéthétfőn 7 gyermek:

Csikós-Nagy Csepke  3.o.

Márta Bendegúz  3.o.

Nagy Mátyás  3.o.

Waldmann Réka  3.o.

Frank Máté Benett  4.o.

Jankó Gréta Jázmin  4.o.

Mester Kristóf  4.o

első alkalommal vehette magához az Oltáriszentséget. Az ünnepi alkalmat alapos felkészítés előzte meg. Iskolánk 3-4. osztályosai egész évben a hittanórákon és szentmiséken készültek a szentségek felvételére, az áldozást megelőzően pedig a bűnbocsánat szentségéhez járultak, hogy méltó és tiszta lélekkel fogadhassák életükben először az oltár ajándékát, az Eucharisztiát.

A szentségek felvételéhez vezető úton, Norbert atya és Klári néni hitoktató mellett, sokan mások is segítették a gyermekeket. Külön köszönet illeti meg a szülőket, keresztszülőket, hogy kísérik gyermekeiket Istenhez.