Facebook és közösségi média adatvédelmi nap

Veszprémben, 2014. szeptember 23-án, kedden a Hangvillában.

Mi visszük a hetedikeseinket, de a programok között van egy előadás, amit a szülőknek is ajánlunk!

A program: http://www.kozossegimedianap.com/program.html

17.00-18.00 Adatvédelmi előadás fiatal felnőtteknek és szülőknek

— Barry Level, Acme Enterprises
I’m afraid of heights, but that didn’t stop Brick from designing a fantastic single-story space for our real estate firm.
— Sophia Phobia, Main Street Realty

Szeretné megérteni, miről beszél gyermeke, amikor internetezik vagy amikor vasárnapi ebéd közben is mobiltelefonját ellenőrzi? Mi köti pontosan a számítógép elé és honnan számít internetfüggőnek napjainkban egy gyerek/fiatal? Előadásunkban az is megmutatjuk, hogyan védheti meg Önmagát és Családját a közösségi média és az Internet jelentette veszélyektől és hogyan használhatja okosabban és tudatosabban ezeket a felületeket!

Regisztráció: http://www.kozossegimedianap.com/regisztracio.html