FUNtastic megyei angolverseny 3. helyezés!

[slideshow_deploy id=’2187′]

Iskolánk két csapattal képviseltette magát a FUNtastic megyei angolversenyen, Balatonfüreden. A verseny szervezője a helyi Református Általános Iskola volt Szalay Katalin tanárnő vezetésével. A színvonalas megmérettetésre két korcsoportban (5-6. és 7-8. osztályosok) került sor, összesen 11 csapat mérte össze tudását írásban, dalszöveg kiegészítésben, szituációs gyakorlatban. A nemes, és bizony nem egyszerű megmérettetés végén iskolánk 6. osztályos csapata (Bakos Béla Gergő, Supán Szilveszter, Király Mátyás és Kucserka Szabolcs) 3. helyezést ért el! A 8. osztályosok is becsülettel küzdöttek (Supán Valentin, Rada Kinga, Pénzes Judit, Felber Gábor), köszönet és dicséret illeti őket is!

Külön köszönettel tartozunk Dézsiné Bán Helga tanárnőnek, aki angol tanárukként vállalta a felkészítést is, és íme a bizonyíték, hogy megérte! 🙂

A szervezők által készített fényképek megtekinthetőek ide kattintva: https://drive.google.com/open?id=0B8dfwWNofGvCYVlVeXlya1NGWVE

Gyenes Viktor kísérőtanár