III. helyezés a Bakonyi Természettudományi Múzeum versenyén

[slideshow_deploy id=’3896′]

A Bakonyi Természettudományi Múzeum immáron 13. alkalommal szervezte meg természetismeret versenyét a Zirc és környéki általános iskolák felső tagozatos diákjaiból álló csapatoknak 2017. november 7-én. Iskolánk harmadik éve vesz részt a versenyen, ahol minden évben elméleti és gyakorlati feladatokkal készülnek a Múzeum munkatársai, hogy a diákok összemérhessék természetismeret tudásukat. Diákjaink évről-évre jobb eredményt értek el: míg az első évben 7. helyezettek lettünk, tavaly már a 4., idén pedig a dobogós, 3. helyezést szerezte meg a 7. osztályosok alkotta csapat, amelynek tagjai: Zavada Bianka, Rada Enikő, Pintér Zsombor, Kovács Botond, Balogh Alex és a csapatot erősített póttagként Frank Bence. A versenyt idén is felkészülés előzte meg, amelyért ezúton is köszönetet szeretnék mondani Dr. Harmath Beátának, a Múzeum munkatársának. A verseny szervezéséért köszönet illeti a Bakonyi Természettudományi Múzeum és a Múzeum Baráti Körének valamennyi munkatársát, jövőre újra jövünk! Diákjainknak gratulálunk az elért helyezéshez!

Gyenes Viktor felkészítő tanár