„Jézus élete” és „Az én Betlehemem” rajzpályázatok

 

Iskolánk katolikus tanulói 2018 decemberében két rajzversenyen is jeleskedtek.

Az egyik, a budapesti Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola által meghirdetett „Jézus élete” rajzpályázat, amelyen 72 iskola vett részt, ebből 13 iskola Erdélyből, 4 iskola a Felvidékről pályázott.  910 gyermekmunka érkezett be, amelyekből a díjazott alkotásokon kívül még 95 mű került kiállításra. Kozó Hanna 3. osztályos tanuló munkáját a zsűri, kiemelkedő színvonala miatt kiállításra javasolta. Nagyon büszkék vagyunk Hannára, csak így tovább!

A másik rajzversenyt a balatonfűzfői Jézus Szíve Plébánia hirdette meg, „Az én Betlehemem” címmel. Ezen a megmérettetésen alsós korcsoportban Márta Emese 2. osztályos tanuló első helyezést ért el, könyvjutalomban részesült. Felsős korosztályban Pintér Jázmin 5. osztályos tanuló harmadik helyezett lett. Petrik András 6. osztályos tanuló szintén első helyezést ért el és könyvjutalomban részesült. Gratulálunk a szép eredményekhez, további sikeres munkát kívánunk a gyerekeknek!

Lakics Krisztián és Lakics Krisztiánné katolikus hitoktatók