Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny 2018

Iskolánkban 2018. március 20-án került megrendezésre a Zalai Matematikai Tehetségekért Alapítvány által szervezett Nemzetközi Kenguru Matematikai verseny. Az idei évben a felső és alsó tagozatos tanulóink is szép létszámmal jelentkeztek a versenyre.  A diákok korcsoportonként eltérő nehézségű feladatlapokat oldottak meg, melyre az alsó tagozatosoknak 60 perc, a felső tagozatos tanulóknak 75 perc állt rendelkezésükre. Gratulálunk mindenkinek, hiszen tudásuk legjavát beleadva, szépen teljesítettek!

Külön gratulálunk a 3. osztályos Békési Gerdának a megyei 4. helyezésért, az 6. osztályos Amrein Dariusnak a megyei 22. helyezésért, valamint a 8. osztályos Király Mátyásnak a megyei 12. és Babai Rózsának a megyei 15. helyezésért!

Köszönet illeti a felkészítő pedagógusokat: Kertészné Kárpáti Katalint, Károlyi Györgynét, Tasi Sándornét és Kondicsné Borbély Szilviát!

Reméljük jövőre is ilyen sok lelkes diák képviseli iskolánkat ezen a rangos matematikai versenyen!