Körzeti foci diákolimpia

2023. április 3-án, Balatonalmádiban került sor a IV. korcsoportos (7-8. osztályosok) körzeti foci diákolimpiájára. Iskolánkat 10 fős csapattal képviseltük, akik így játszottak Balatonkenese, Balatonfűzfő és Balatonalmádi játékosaival. A Balatonfűzfő elleni 3:1-re kikaptunk, de nagyon becsületesen küzdöttek diákjaink. Balatonalmádi csapata mindig kemény dió, 6:1-es eredménnyel zártuk, ellenben hatalmas örömet okozott mindenkinek a becsületgól! 🙂 Balatonkenesével 2:2-es döntetlen mellett a tűpontos büntetők miatt szépen nyertünk, így hozták el diákjaink a bronzérmeket, amelyért becsülettel megküzdöttek! Az biztos, hogy van hová fejlődni, de amit jó látni, az az intelligens játék, és a közösségi lét, amelyet Ács Attila igazgató Úr is kiemelt, hogy így kell ezt csinálni! Szóval hajrá fiúk! 🙂

A csapat tagjai: 7. osztályból Izsó Rómeó, Kaiser Kevin, Pintér Alex, Molnár Roland, 8. osztályból Nagy Zétény, Justin Zalán, Kondics István, Paizs Péter Dániel, Surányi László és Varga Milán.

Spengler András testnevelő tanár, Gyenes Viktor kísérő tanár