Labdarúgás III. kcs. – Körzeti tavaszi forduló – 04.25.

Az őszi fordulót a 4-es csoportban a 3. helyen zártuk 1 győzelemmel és 2 vereséggel. Ahhoz, hogy csapatunk a döntőbe kerüljön 3 pont hátrányt kell lefaragniuk a tavaszi fordulón. A verseny napján derült ki, hogy egy csapat visszalépett, így a ránk váró 2 mérkőzést, ha megnyerjük, akkor biztosan bejutunk a körzeti döntőbe.

Az első meccset a Balatonfűzfő csapatával játszottuk és elég hamar megszereztük a vezetést, jól ment a játék. Sajnos a második félidőre a védekezésünk szétesett és elkerülhető gólokat kaptunk. Szépen küzdöttek a fiúk, de 3-2-re elvesztettük a mérkőzést, így már számolgatni kellett a továbbjutáshoz. Ha Alsóörs megveri Fűzfőt és mi legyőzzük az Alsóörsi csapatot van esélyünk a döntőbe kerülni….

Sajnos a két rivális csapat döntetlent játszott, így a matematikai esély is elszállt, de ettől függetlenül teljes erőbedobással álltak a fiúk a kezdőkörbe Alsóörs ellen.

Nagyon szép játékkal 5-4-re győztünk egy nagyon erős csapat ellen és a csoport 3. helyén zártuk az idei évet.

Gratulálunk az eredményekhez!

Spengler András testnevelő tanár