Látogatás a devecseri Rotary Házban

2022. december 20-án, a 7. osztályos diákjainkkal a devecseri Vörösiszap katasztrófa emlékére állított kiállítást néztük meg. Volt süteményezős cukrászda látogatás és önfeledt játszótéri lazítás is, a hideg nem mindig volt zavaró:)

Az eseményt szülői felajánlásokkal tudtuk fizikailag lebonyolítani, hálás köszönet, amiért azonnal és sokan ajánlották autójukat és magukat a gyerekek fuvarozására. Nélkülük nem tudtuk volna ilyen flottul levezényelni ezt a programot! Köszönet az ötletgazdának Kaiser Jázminnak és kollégáimnak: Spengler Andrásnak és Gyenes Viktornak a mindennemű további segítségért!

Jó látni az együttműködést ebben az osztályban, és azt is, hogy a gyerekek ezt milyen jól kiegészítették: a programon való figyelmes és fegyelmezett viselkedéssel. Úgy tűnt: a lelkekben is megcsendültek a harangok a hallottak és látottak nyomán: amikor baj van, még inkább egymás mellett a helyünk!

Szeretettel ajánljuk minden szülő és nagyobbacska gyermek figyelmébe a kiállítást!

Bán Helga ökoszakkör vezető tanár