Mikulás-tájfutás

santa_claus_run

Az idei év utolsó versenyén vettek részt tájfutóink a várpalotai Bán Aladár Általános Iskolában. Rekordszámú induló – 143 fő – vett részt a pontbegyűjtő versenyen. A pontbegyűjtő verseny érdekessége, hogy az egyes korosztályok tömegrajttal indulnak és az ellenőrző pontokat tetszőleges sorrendben foghatják. Erről akár gondolhatnánk, hogy milyen könnyű, de tévedés, mert az indulás előtt kell minél gyorsabban felállítani a helyes útvonalat, mert különben könnyen hibázhat (kimarad valamely pont) a versenyző.

Iskolánkat a mai napon 6 versenyző képviselte. Minden korosztályban bőven 20 fő fölött volt az indulók száma, így nagyon kellett összpontosítani.

Tanulóink az új terep és a sok induló ellenére is kimagaslóan szerepeltek!!!

img_20161206_154901img_20161206_154736

Keresztes Kata              4. hely

Paizs Vivien                    5. hely

Eősze Laura                  6. hely

Gerencsér Achillesz     1. hely

Pass Kinga                     1. hely

Mindenkinek gratulálunk, természetesen jár a tesi ötös!