Nemzeti Ünnepünk Március 15.

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc kitörésének 171. évfordulója alkalmából szervezett ünnepélyen iskolánk tanulói adtak színvonalas műsort március 14-én. Felkészítő pedagógusok: Kertészné Kárpáti Katalin és Pintér Katalin tanárnők. A díszítést az alsó tagozatos diákok és osztálytanítóik, valamint Egyedné Kamondi Tünde munkáját dicsérik. A műsoron közreműködött az enyingi Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fúvószenekara, amelyet Demény István tanár úr vezényletével!

Ezen alkalomból került sor a Litér Község Önkormányzata által adományozott díszpolgári cím átadására is. A Litéri Református Általános Iskola fenntartója, vezetősége, valamennyi munkatársa és diáksága nevében is sok szeretettel és tisztelettel gratulálunk Kondics István Úrnak a díszpolgári címhez!

[slideshow_deploy id=’5306′]