Nemzetközi környezetvédelmi rajzverseny

A JQA japán tanúsító szervezet a svájci székhelyű IQNet nemzetközi tanúsító hálózattal közösen – hagyományt teremtve – 2016-ban immár 17. alkalommal hirdette meg a nemzetközi környezetvédelmi gyermekrajzversenyt. A verseny célja a gyermekek nevelése a környezet szeretetére és védelmére. A 2016-ban megrendezett 17. versenyre 94 országból több, mint 17 000 rajz érkezett a japán Nemzetközi Környezetvédelmi Gyermekrajzverseny Irodához, ebből 573 db Magyarországról. Iskolánk is képviseltette magát: Tál Enikő, Szujó Mira, Sárközi Dominik, Harnos Hanna, Perl Panna Rebeka és Böröndi Botond vehettek át munkájuk elismeréseként egy szép naptárat! Eredményükhöz ezúton is sok szeretettel gratulálunk! Az elmúlt évben megrendezett verseny nyerteseiről és a nyertes munkákról angol nyelven olvashatnak a http://www.childrens-drawing.com/eng weboldalon.

Az idei (18.) versenyre is lehet pályázni, érdeklődni a pedagógus kollégáknál lehet, de a verseny kiírása ide kattintva megtekinthető: http://www.childrens-drawing.com/eng/apply.html