ON LION Angol tanulmányi verseny

2019. október és novemberében iskolánkból 26 tanuló vett részt az országos ON LION angol tanulmányi versenyen (3-8.osztályig). Ez a verseny azért különleges, mert a feladatsorok nemcsak szókincs és nyelvtani tudást mérnek, hanem tájékozódási készséget is: a diákoknak 72 órájuk van online  utánanézni egy-egy ország, vagy országrész kulturális, illetve földrajzi érdekességeinek.

Büszkék vagyunk a sok jelentkezőre, a szorgos kutató-munkára,  és a szép eredményekre! 🙂

Bertalan Anna, Kondás Zsófia, Pusker Olivér, Bóka Martin, Feill Milla, Varga Kornél,Lukács Dávid, Farkas Fruzsina, Egyed Barnabás, Feill Dorka, Vidics Edina, Bőröndi Botond, Gardó Bence, Vincze Dominik, Kondics Emma, Kondics Zsolt, Paksa Katalin, Tál Enikő, Luka Rebeka, Nagy Imola, Zsámbok Hanna, Kovács Anna, Borbás Bianka, Pintér Jázmin, Kiss Patrik, Keresztes Kata

Bán Helga angoltanár