Onézimusz-nap Litéren

2015. február 1. vasárnap az Onézimusz Alapítvány napja lesz a Litéri Református Gyülekezetben! Az Alapítvány munkáját kicsik és nagyok az angoltáborokból ismerik, ahol István és Ilona mellett évente sok angol nyelvet oktató külföldi megfordult. Itt az ideje, hogy megismerjük életüket, missziós tevékenységüket, s lehetőség adódik támogatásukra is.

  • 10.00 órától Istentisztelet, igét hirdet Horváth István.
  • 16.00 órától Csernus Ilona tart beszámolót az Onézimusz Alapítvány magyarországi és nemzetközi tevékenységéről. (gyerekprogramok, angol táborok, menekültek között végzett munka, gyülekezetek támogatása, együttműködés nemzetközi önkéntesekkel… hírek a nagyvilágból…)

    Szeretettel várunk minden szakállas és szakálltalan érdeklődőt!
    Kérjük, aki teheti, anyagilag is támogassa az Alapítvány munkáját!