Összevont szülői értekezlet!

Kedves Szülők!

Többen kérdezték, hogy mit is jelent, hogy az iskolának délután négyig programokat kell biztosítani a gyermekeknek. Kötelező mindenkinek benn maradni? 

Mivel nagyon sok változás áll be szeptember 1-től iskolánk gyakorlatában – összhangban a köznevelési törvény elvárásaival -, kérem Önöket, hogy jöjjenek el szeptember 3-án, 16.30-kor kezdődő összevont szülői értekezletünkre, hiszen alapjaiban változik meg a gyermekek időbeosztása, sokkal több lehetőséggel élhetnek. 

Témáink:

  • Egész napos iskola az 1-2- osztályokban.
  • Tennivalók a 3-8. osztályosok időbeosztásával kapcsolatban.
  • Új lehetőségek a gyermekek iskolai fejlesztésében.

Az összevont szülői csupán fél óra, utána az osztályok szülői értekezletei következnek. Az itt átvehető nyilatkozatokat sürgősen várjuk vissza iskolánkba.

u.i.: Szeptember 2-án, hétfőn 13 óráig tart az első tanítási nap. Ekkor küldünk iskolabuszt Királyszentistvánba. Kérjük a kedves szülőket, aki aznap délután is kér gyermekfelügyeletet, jelezze az osztályfőnöknél!