Simonyi helyesírási verseny

November 24-én a veszprémi Simonyi Zsigmond Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola megrendezte hagyományos helyesírási és anyanyelvi versenyét. A megmérettetésre 24 Veszprém megyei iskola 120 diákja jelentkezett. Iskolánkat a 4. osztályból Nakovics Lívia Karina, az 5. osztályból Pintér Zsombor, a 6. osztályból Király Mátyás, a 7. osztályból Papczun Réka képviselte.

A 4. osztályosoknak játékos anyanyelvi feladatlapot kellett megoldaniuk. A felső tagozatosok tollbamondást írtak. Diákjaink sikeresen helytálltak a versenyben.

Eredményeink:

Nakovics Lívia Karina 16. helyezett

Pintér Zsombor 13. helyezett

Király Mátyás 19. helyezett

Papczun Réka 13. helyezést ért el.

Gratulálunk a résztvevőknek!

Köszönjük Farkas Csabáné Csilla néni, és Cziráki Miklósné Csilla néni lelkiismeretes felkészítő munkáját!