Taekwondo Diákolimpia 2019

[slideshow_deploy id=’6398′]

Az idén Makó városa adott otthont a 2019-es év Diákolimpiájának, ahol természetesen a Farkasok is részt vettek.  A helyszín távolsága miatt a legtöbben már pénteken útnak indultak, hogy szombaton kipihenten tudjanak pástra állni. Péntek este mérlegeltek a küzdelemben indulók, majd egy közös pizzázás után pihentek egy nagyot.
Eseménydús napunk volt szombaton, pörögtek a versenyek 4 páston párhuzamosan, a különböző korosztályok és versenyszámok között, néha nem győztük követni ki hol tart épp. Nagy örömünkre ma is nagyon szép eredmények születtek.
Lett két országos bajnokunk:
 – Térmeg Sára 3.oszt, szabadküzdelemben
 – Kányai Szebasztián 2.oszt, formagyakorlatban és szabad küzdelemben is.
Nekik külön gratulálunk, hiszen eredményükkel a saját kategóriáikban Ők az ORSZÁG LEGJOBB SPORTOLÓI.
További eredmények, melyekre méltán büszkék vagyunk:
– Térmeg Sára 3.oszt, formagyakorlat Ezüst érem
– Szamosi Ádám 3.oszt, küzdelem Bronz érem
– Vincze Botond 3.oszt, formagyakorlat Ezüst érem, küzdelem Bronz érem.

Velünk voltak a mai napon és nagyszerűen helytálltak a versenyen:
 – Borbás Bianka 6.oszt
 – Hegyi Ádám 3.oszt
 – Térmeg Ákos 3.oszt
Mindenkinek gratulálunk és köszönjük a sok tanítást Talián Zsolt edzőnek.
Vincze Kriszta