Tájfutás II. forduló Várpalota

Május 12-én ismét Várpalotára indultunk tájfutóinkkal egy különleges versenyre.

Ezen a versenyen nem a megszokott módon kellett a versenytávot teljesíteni (előre meghatározott sorrendben begyűjteni a pontokat), hanem a pálya ellenőrző pontjait tetszőleges sorrendben lehetett megfogni. A lényeg, hogy egyetlen pontot sem lehet kihagyni. A pikantériája a versenynek azonban nem is ez volt, hanem az, hogy az egyes korcsoportok tömegrajttal indultak, azaz mindenki egyszerre vágott neki a versenynek. Számos taktikázási lehetőség adódik ilyenkor (együtt futás, követés, stb.), de a lényeg itt is a gyorsaság.

Diákjaink nagy izgalommal vágtak neki a versenynek, ami ráadásul egy eddig számunkra ismeretlen terepen zajlott. A versenyzőink jól teljesítettek ezen a napon is.

Eredmények:

Pass Kinga  II. hely

Pöttendi Martin  IV. hely

Piros Ilona  I. hely

Duzmath Diána  III. hely

Gratulálunk!!

Képek