Tájfutóink a Thury-vár környékén

Iskolánk diákjai az idei tanév második versenyén vettek részt a várpalotai Várkerti Általános Iskolában. Az idő végre lehetővé tette a verseny lebonyolítását, így nem volt szükség újabb halasztásra.

 

dscf8952

Versenyzőink izgatottan várták, hogy ismét összecsapjanak a többi iskola diákjaival. A helyszín talán a legnehezebb, hiszen Várpalota belvárosáról van szó, ráadásul a szintkülönbség is jelentős a kitűzött pályán. A Thury-vár környezete igen impozáns, nagyon jó versenypálya, mindig szeretünk ide jönni, ami az eredményeken is megmutatkozott.

A mai versenynapon 3 érmet sikerült tanulóinknak elhozni.

I. helyezés: Pass Kinga

II. helyezés: Szőnyegh Ádám

III. helyezés: Hanisch Barbara

 

dscf8964

Diákjainknak jár a dicséret, mert mindenki sokat javított az elmúlt versenyhez képest.

Képek