Tanulmányi versenyek Enyingen

2017. április 28-án tartotta az enyingi Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény a 21. születésnapját. Ezen alkalomból meghívták a környékbeli iskolákat, és a Dunántúlon működő református köznevelési intézményeket, hogy a születésnapot tanulmányi verseny keretében ünnepeljék együtt a diákok, és a pedagógusok. Iskolánk tanulóival az alábbi felső tagozatos versenyeken indultunk:

[slideshow_deploy id=’3316′]

Matematika egyéni verseny: Vidics Ádám (eredményes részvételért emléklap), Amrein Dáriusz (1. helyezett). Felkészítő tanár: Tasi Sándorné

Hittan csapatverseny: Dömötör Regina, Hanisch Barbara és Somogyi Dániel (2. helyezett csapat). Felkészítő tanár: Szabó J. Róbert

Földrajz csapatverseny: Rada Enikő, Pintér Zsombor és Kovács Botond (3. helyezett csapat). Felkészítő tanár: Gyenes Viktor

Diákjainknak ezúton is gratulálunk az eredményes szereplésért, a Tinódi Iskolának pedig köszönjük a meghívást, jövőre újra megyünk! Köszönjük Litér Község Önkormányzatának és Bacsa Róbertnek, hogy a diákok szállításában segítségünkre voltak a falubusszal! Külön köszönet illeti Szabó J. Róbert lelkipásztorunkat, aki velünk töltötte ezt a napot (is)! 🙂

Gyenes Viktor