Tavaszi úszótanfolyam az 1-2. osztályokban

 

Iskolánkban régi hagyománya van az úszásoktatásnak. Minden tanévben az alsó tagozatosaink úszótanfolyamon vehetnek részt Balatonfűzfőn. Tavasszal az 1. és a 2. osztályosok 5 alkalommal 1.5 órás foglalkozásokon sajátítják el az úszás alapjait, míg ősszel a 3-4. osztályosok folytatják. Az 1. osztályosaink nagyon ügyesek voltak, így már második alkalommal a nagymedencében gyakorolhattak oktatóik felügyeletével. 2. osztályosaink pedig a jövő héten kezdik az 5 alkalmas tanfolyamot.

Litér Község Önkormányzata a 2019-es esztendőben is támogatta, hogy minden alsó tagozatos diákunk részt vehessen a tanfolyamon! A támogatás összértéke 750 000 Forint, amelyet ezúton is hálásan köszönünk! A teljes költség fedezéséhez az osztályok szülői közössége is hozzájárul, így valósulhat meg minden esztendőben az oktatás! Köszönjük a támogatást, és az együttműködést!

[slideshow_deploy id=’5429′]