Újabb táncos sikerek! GRATULÁLUNK! :)

16. alkalommal szervezték meg 2019. április 14-én a „Bakony Virága” szólótáncversenyt, amelynek a várpalotai Thury Vár adott otthont.

E rangos megmérettetésen iskolánk tanulói közül Paizs Vivien 7. osztályos, Frank Fanni, Waldmann Jázmin 4. osztályos és Kozó Hanna 3. osztályos tanulóink vettek részt. Dunántúl szinte egész területéről érkeztek versenyzők. A szakmai zsűrinek nagyon nehéz dolga volt, hisz a táncegyüttesek legügyesebbjei jelentkeztek erre a versenyre.

Minden táncosunk elismerést és sok dicséretet kapott.

Kozó Hanna elnyerte a „Bakony Virága” díjat. Kísérője Varga Milán volt.

Különdíjként ők képviselhetik a Tatai Sokadalom rendezvényen régiónkat a korosztályukban.

Minden táncosunknak szívből gratulálunk teljesítményéhez!

[slideshow_deploy id=’5384′]