Újra Felvételi Klub!

2017. október 13-án megtartottuk végzős nyolcadikosainknak az 1. felvételi-klub-ot: korábban iskolánkban végzett diákokat hívtunk egy teázással egybekötött órácskára, hogy meséljenek középiskolájukról: milyen volt a felvételi, az első 1-2 év, jól döntöttek-e, stb… A klubon 19 fő vett részt meghívottakkal együtt, akik az Ipari Szakgimnáziumból, Táncsics Mihály Szakközépiskolából, Öveges József Szakgimnáziumból, Balatonalmádi Kéttannyelvű Gimnáziumból, Lóczy Lajos Gimnáziumból, és Jendrassik Középiskolából érkeztek. Az első foglalkozás jó hangulatban telt, a rövid bemutatást követően iskolánként ültek kis csoportokba a diákok, így családiasabb, lazább hangulatban tehették fel esetleges kérdéseiket korábbi diáktársaiknak végzős diákjaink . Reméljük hasznos volt a program, s lesz igény újabb forduló megszervezésére:)