Újraindul iskolánk természetjáró csoportja!

Újraindul iskolánk természetjáró csoportja! Minden hónapban gyalogtúrát szervezünk, amelynek célja szűkebb környezetünk (a Balaton-felvidék és a Bakony-hegység) megismerése, felfedezése, az aktív testmozgás népszerűsítése, és a közösségépítés.

Túráinkat szombati napokon tartjuk. Minden alkalomra szükséges előzetesen jelentkezni a túravezetőnél! Egy túranapra 20 diák jelentkezését tudjuk fogadni!

Szeretettel várunk! A Természetjáró Csoport vezetői:

Csilla néni és Ildikó néni (ErdeiVándor vezetők), Viktor bácsi (Bronzjelvényes túravezető)

ELSŐ TÚRÁNK, amelyre szeretettel várunk minden érdeklődőt (elsősorban 3-8. osztályos diákjainkat):

Balaton-Felvidéki KÉK TÚRA 1.

Időpont: 2022. január 29. (szombat)            Találkozás: 9.00-kor Litéren, a Közparkban

Útvonal: Litér > Mogyorós-hegy > Királyszentistván > Sukori-hegy > Pétfürdő, vasútállomás.

Túratáv: 14,3 kilométer         Szintkülönbség: 261 méter   Túraidő: kb. 5 óra

Visszautazás: Pétfürdőről vonattal Veszprém vasútállomásra. Kérjük a Szülőket, hogy ide jöjjenek a gyerekekért! A jelentkezési lapon kérjük jelezni, ha több gyermek hazaszállításában is tudnak segíteni! Köszönjük! J Tervezett visszaérkezés: 15.28, Veszprém vasútállomás.

Kötelező felszerelés: kényelmes hátizsák, túrabakancs vagy zárt túracipő, az időjárásnak megfelelő (réteges) öltözet, esőkabát, egész napra elegendő enni-és innivaló, diákigazolvány! Kérjük, energiaitalt, chipset NE hozzanak a gyerekek! A vonatjegyet az iskola fizeti, költőpénz nem szükséges!

JELENTKEZÉSI LAPOT a diákoknak osztottunk ki, annak kitöltésével és visszaküldésével lehet jelentkezni! 🙂