Vágfalvi Ottó Képzőművészeti Emlékverseny, Balatonfűzfő, 2019. május 24.

Az idei tanévben is megrendezte a Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és AMI, valamint a Vágfalvi Ottó Művelődési Központ és Könyvtár a már hagyományosnak mondható rajzversenyét. A Litéri Református Általános Iskolából az első fordulóban 19 tanuló pályázata képviselte. A döntőbe 6 tanuló kapott meghívást. A korcsoportonként hirdetett eredmények szerint az alábbi díjakat kapták:

3-4. osztály

Feil Milla                             Bronzecset-díj, III. helyezett

5-6. osztály

Feil Dorka                           Bronzecset-díj, III. helyezett

Harnos Hanna                   Bronzecset-díj, III. helyezett

Kondics Márk                    Bronzecset-díj, III. helyezett

7-8. osztály

Veiczer Dorina                  Ezüstecset-díj, III. helyezett