Víz Világnapja 2021

2021-ben rendhagyó módon, online emlékeztünk a Víz Világnapjára! Diákjaink tudásukat online kvíz formájában bővíthették, és rajzpályázatot is hirdettünk! Csekély volt sajnos az érdeklődés, de az elkészült műveket ezúton adjuk közzé!

A 3 legtöbb lájkot kapott alkotás:

  • HOMOR LILI 7. osztály (54 szavazat)
  • HOMOR HANNA 7. osztály (53 szavazat)
  • BOZSOKI JÁNOS 6. osztály (41 szavazat)

Sok szeretettel gratulálunk! Nyereményük személyenként egy 5000 Ft értékű Balatoni Hajózási kártya, amelyet a BAHART bármely menetrend szerinti járatára felhasználhatnak! A nyeremény a Litéri Református Általános Iskola ajándéka, amelyet az első tantermi oktatási napon adunk át!

Minden alkotónak köszönjük a beküldött pályamunkákat! Természetesen nekik is jár a köszönet és jutalomként felterjesztettük őket egy rajz jeles osztályzatra! 🙂 A munkákat pedig megtekinthetik itt:

Tóbiás Barnabás 8. osztály
Bacsó Dávid 5. osztály
Feil Milla 5. osztály
Mentes Márk 5. osztály
Bozsoki János 6. osztály
Feil Dorka 7. osztály
Homor Hanna 7. osztály
Homor Lili 7. osztály
Heizer Zselyke 5. osztály