Zene Világnapja a Csivitelő oviban is!

[slideshow_deploy id=’3737′]
Nagysikerű gyerekműsort adott iskolánk énekkara és zenekara a Zene Világnapja alkalmából a litéri Csivitelő óvodában. Az ovisok izgatottan várták az iskolások műsorát, hiszen a „nagy” iskolások nem csak énekeltek, hanem hangszerbemutatót is tartottak, sőt, a ritmus hangszereket ki is lehetett próbálni. Így egy egész kamarazenekart tudtunk alakítani. Az ovisok lelkesen énekelték az általuk ismert dalokat, de új dalt is tanultak a műsor alatt. Nem volt gond a „feleléssel” sem, mert szinte mindenki válaszolni akart a kérdésekre. A műsor végén még egy kis táncra is volt erőnk. A Bújj, bújj zöldághoz nem sokat kellett noszogatni a gyerekeket.
Iskolánk tanulói is örömmel fogadták a tapsokat. Valószínű nekik is örök élményt adott, hogy most ők „tanították” a kicsiket. Jó volt tőlük hallgatni a múltbéli Csivitelős élményeiket, hiszen ők is idejártak sok-sok évvel ezelőtt.
Köszönet tanulóinknak, hogy példa mutató viselkedésükkel és művészi teljesítményükkel ismét öregbítették iskolánk hírnevét:
Babai Rózsa (8)
Bakos Gergő (8)
Eősze Laura (8)
Szabó Klaudia (8)
Veiczer Dorina (7)
Petrik András (5)
Hanty Szabolcs (5)
Moldován László
zenetanár