A zirci Szent Bernát Idősek Otthonában jártunk

2023. december 19-én az enyingi Tinódi Lantos Sebestyén Református Iskola Litéri Református Általános Iskola telephelyén Rácz Bernadettnél tanuló zongoristák, a Veszprémi Liszt Ferenc Kórustársaság Búzavirág Gyermekkara Varga Áron vezetésével, valamint a veszprémi Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola Bánó Tamásnál tanuló gitárosai adtak közös hangversenyt a zirci Szent Bernát Idősek Otthonában. A bentlakók adventi készülődéshez szerettünk volna hozzájárulni szolgálatunkkal, kiknek hálás gratulációi, párás szemű köszönetei biztosítottak bennünket róla, hogy tényleg örömöt vihettünk a szépkorúak hétköznapjaiba. E napon felbuzdulva a jövőben szeretnénk más szociális intézményekben is karitatív zenei szolgálatot végezni.

Varga Áron ének-zene tanár