AFS cserediák program

2022. május 11-én egy nemzetközi cserediák program olasz résztvevője látogatott el iskolánkba. A 17 éves lány a székesfehérvári Lánczos Kornél Gimnázium tanulója, tavaly novemberben óta van Magyarországon, s júliusban tér majd vissza hazájába. A 6-7-8. osztályos angolosainknak tartott egy-egy országismereti órát, amely előtt a mi diákjaink is bemutatkoztak neki, illetve az előadás interaktívan zajlott, Cinzia is kérdezett a gyerekektől, no meg ők is érdeklődhettek az olasz kultúra, vagy a diáklány magyarországi tapasztalatairól. Reméljük, hogy a program minden résztvevő számára hasznos és élvezetes volt. Aki esetleg izgalmasnak találja a gondolatot, hogy  cserediákokkal való ismerkedés útján gyarapítsa angol tudását, az keresse Bán Helgát.

Bán Helga angol szakos tanár