Alsós labdarúgóink a legjobbak között

A II. korcsoportos focistáink bejutottak a körzeti döntőbe. A döntőn három iskola képviselte a körzetet: Balatonalmádi, Balatonfűzfő és Litér. Diákjaink a fűzfői selejtezőn nagy lelkesedéssel és ügyesen játszottak és vívták ki a továbbjutást. A döntő nagy kihívást jelentett, de a fűzfői csapat jó- és fegyelmezett játékkal legyőzhető, így esélyesként indultunk az ezüstéremért. Focistáinkat két szülő és Robi bácsi kísérte el a megmérettetésre.

Az első meccsen az Almádi focisuli növendékeivel csaptunk össze. Nagyon nehéz mérkőzés volt folyamatos védekezésre voltunk kényszerítve, de nem sikerült a bravúr, elvesztettük a meccset.

A második meccset is mi vívtuk a Fűzfőiekkel. A mérkőzés elején megszereztük a vezetést, majd az egyenlítést követően sokáig döntetlenre állt a meccs. A hajrára elfáradtunk és a koncentrált játék sem sikerült, sokat hibáztunk, amit az ellenfél kihasznált és gólra váltott, nem sikerült győznünk.

A két vereséggel a 3. helyet szerezte meg csapatunk, amihez szívből gratulálok Nekik! Ne felejtsük, kis iskolaként két nagy – a fociban erős – iskolával kellett megmérkőznünk és derekasan helytálltak diákjaink.

A csapat:

  • Hanthy Bianka
  • Fellner Máté
  • Fellner Levente
  • Tóbiás Barnabás
  • Auerbach Marcell
  • Ábrahám Zalán
  • Gál Botond
  • Vidics Ádám

Csak így tovább!!!

A fényképekért és a pedagógiai felügyeletért, no és a sok biztatásért külön köszönet illeti Szabó J. Róbertet (Robi bácsi), iskolánk lelki vezetőjét! Köszönjük Robi bácsi! 🙂

[slideshow_deploy id=’2177′]