Nyuszi Kupa 2016 – beszámoló és eredmények

IV. LITÉRI MŰFÜVES LABDARÚGÓ NYUSZI KUPA 2016. április 9.

A nyuszihoz képest kicsit megkésve, de a szép időt kivárva került megrendezésre a hagyományos Nyuszi kupa, melyet jó hangulat és sportszerű viselkedés jellemzett. A megnyitó után a kicsik vették birtokba a pálya felét, sok remek pillanatot láthattunk tőlük. 11 óra után a felső tagozatosok már a teljes pályát használhatták és bizonyíthatták tudásukat. Az ebéd utáni idő a felnőtteké volt. A mérkőzések után mindenki kellemesen elfáradva érmekkel, kupákkal és sok édességgel térhetett haza. Örültünk a szurkolók részvételéhez is. Jövőre mindenkit sok szeretettel várunk.

EREDMÉNYEK:

I. korcsoport: 1. Gömbvillám (Varga Milán,Somogyi Bence, Somogyi Milán – Veszprém) 2. Menő Nyuszik (Litér) 3. NIKE (Litér)

Legtöbb gólt lövő: Somogyi Bence Gömbvillám (6)

II. korcsoport: 1. LKK (Farkas Levente, Gardó Levente, Gerencsér Achilles, Göndöcs Bálint, Király Mátyás, Szőnyegh Ádám – Litér) 2. LFC (Litér) 3. WFC (Veszprém)

Legtöbb gólt lövő: Farkas Levente LKK (7)

III. korcsoport: 1. Nagyfiúk (Balogh Erik, Kiss Dániel, Kiss Péter, Kovács Krisztián, Fodor József, Füstös Gergő, Somogyi István, Szőnyegh Imre – Litér) 2. Puffin (MVH Veszprém) 3. LSD (Litér)

Legtöbb gólt lövő: Tóth József Puffin (3)

Somogyi Vince, Szőnyegh Imre

versenybíróság elnökei

[slideshow_deploy id=’2195′]