Árpád-napi vásár

Hagyományos vásárunk célja a közösségi élet tereinek kiszélesítése, kommunikációs képességeink fejlesztése, gazdasági ismereteink gyakorlati alkalmazása, valamint az újrahasznosítás jelentőségének felismertetése.

 

 

Délután 2 órakor minden olyan gyermek, aki el akarta adni portékáját, megjelent, berendezte, kialakította magának a standját.

Előkerültek a megunt játékok, és az érdeklődő vásárlók körbejártak. A süteményt árusító gyerekeket megkértük, hogy egészséges élelmiszerek is legyenek az alapanyagok között. Szerencsére figyeltek erre mindenki megelégedésére.

A tanítók és tanárok segítettek a tanulóknak, hogy pénzükkel gazdaságosan és okosan bánjanak.

Népszerű volt a játék, amelyet három karikával játszhattak a diákok. Célja gyümölcsök megszerzése volt.

Jó volt látni a nyüzsgő tömeget, figyelni az alkudozást, a lelkesedést. Mindenki megtapasztalhatta, hogy nem kell kidobálni azt, ami nem kell már, mert másnak örömet lehet vele szerezni, mások új lehetőséget láthatnak bennük.

Képek

fejlec