„Az Európai Unió és Te” – interaktív földrajzóra a 8. osztályban

A Veszprém Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a Europe Direct veszprémi irodája jóvoltából 7 éve szervezzük interaktív földrajzóráinkat, amelyeknek célja, hogy 8. osztályos tanulóink átfogó, és alapos ismeretekkel rendelkezzenek az Európai Unióval kapcsolatban. A rendhagyó óra keretében idén is Csitei Tímea, a Kereskedelmi és Iparkamara főmunkatársa látogatott el iskolánkba, akit visszatérő előadóként köszönthettünk körünkben!

8. osztályos diákjaink jó alaptudással rendelkeztek az EU-s ismereteket tekintve, így ez az alkalom kiváló összegzés és rendszerezés volt számunkra, számtalan gyakorlati információval fűszerezve. Természetesen a játék és a nyeremények idén sem maradhatak el, és az aktivitásért járó földrajz ötösök is jó helyre kerültek!

Köszönjük szépen a lehetőséget diákjaink nevében is! Jövőre folytatjuk! 🙂

Gyenes Viktor földrajztanár