Bábelőadás az alsós diákoknak

2024. május 8-án, szerdán, hosszú sorban igyekeztek az alsó tagozatos tanulók a litéri Ertl Pálné Művelődési Ház és Könyvtárba. Izgalommal várták a bábelőadást, amellyel a Csivitelő Bábcsoport örvendeztette meg őket.

Fésűs Éva: A szívtelen csiga című meséje alapján a forgatókönyvet Feithné Hegedüs Gabriella  írta, aki egyben a bábcsoport művészeti vezetője.

A csoport 2020 őszén alakult, akkor még nagycsoportos óvódásokból. Időközben a tagok egy része cserélődött, jelenleg tizenhárom fővel dolgoznak. A munkájukat iskolánk pedagógusa, Egyedné Kamondi Tünde tanárnő is segíti.

Szívet és lelket felemelő élményben volt részük kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

A produkciót előadták: Feith Anna, Horváth Abigél, Horváth Róbert, Lampert Auróra, Lampert Koppány, Paizs Ádám, Paizs Norbert, Paizs Ildikó, Papp Csenge Pálma, Tóth Míra Dorka, Tóth Zsófia Laura, Varga Anett, Varga Flóra.

Köszönjük a színvonalas bábelőadást!

Szívből gratulálunk mind a gyerekeknek, mind pedig a felkészítőjüknek, Gabi néninek!

Faust Zita